Moja Pracownia od 2020

Jako, że przybywało i narzędzi , i modeli, poprzedni kąt całkowicie się zagracił. Z czasem okazało się też, że pozycja przy biurku nie jest odpowiednia, mało ergonomiczna, przy dłuższej pracy odczuwałem bóle kręgosłupa.

Nadszedł czas by stworzyć pracownię , o której zawsze marzyłem. Przestronną, komfortową, ergonomiczną, a przy tym uporządkowaną, aby z przyjemnością spędzało się czas przy modelach.

Podstawą był porządny, solidny, głęboki na 80 cm blat na całej długości ściany, pozwalający wygospodarować dwa niezależne stanowiska – główne i malarnię.

Kliknij na dowolne zdjęcie aby je powiększyć

Po lewej stronie główne stanowisko z bardzo dobrym oświetleniem i systemem modułowym organizerów. Do tego monitor, aby przy okazji prac można było rzucić okiem na jakiś mecz lub film na Netflix 🙂 Szafka wisząca na projekty bieżące, a w połowie długości blatu szuflady z pozostałymi narzędziami i chemią modelarską . Wszystko co niezbędne pod ręką i uporządkowane.

Po lewej stronie stanowisko do malowania, z przerobioną przeze mnie, przede wszystkim powiększoną komorą malarską.

Ponadto przy ścianach znalazł się zestaw szafek, w których umieściłem wszystkie modele, zaawansowane narzędzia, materiały modelarskie płynne, stałe oraz akcesoria do dioram.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko realizować kolejne projekty.

4.8/5 - (6 votes)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Lubię to! Subskrybuj